AMPER Sp. z o.o.
Przemysł i energetyka » Akumulatory i baterie
Opis firmy
Firma AMPER działa od 1991 roku. Specjalizuje się w elektrochemicznych źródłach prądu, co oznacza baterie akumulatory i systemy zasilania napięciowego na wypadek jego zaniku wraz z niezbędnym do funkcjonowania oprzyrządowaniem.
Do poszczególnych typów baterii zapewnia się serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na bazie umów z producentami; dostarczamy również i montujemy niezbędne systemy zasilania.

Dysponujemy własnymi ekipami montażowymi zapewniając pełną obsługę i serwis baterii. Prowadzimy szkolenie dla użytkowników. Firma posiada zezwolenie na obrót bateriami zużytymi i uprawniona jest do wystawiania dokumentów o obrocie materiałami niebezpiecznymi. Dysponujemy własną bazą z zapleczem warsztatowym i magazynowym w Tarnowskich Górach przy ul.Równoległej 1 na terenie stacji paliw pod szyldem PKN ORLEN.

Zapewniamy naszym klientom stałe zaopatrzenie i serwis, zawieramy korzystne umowy o współpracy, dające stałym klientom znaczne preferencje.
Oferta firmy
Firma zajmuje się dystrybucją, serwisem i montażem w następujących kategoriach


Akumulatory samochodowe i motocyklowe

Baterie trakcyjne do wózków akumulatorowych i zastosowań specjalistycznych

Baterie stacjonarne-kwasowe i zasadowe -zasilanie awaryjne obiektów

Baterie specjalne-kolejowe

Prostowniki-do baterii trakcyjnych

Systemy ładowania-baterii trakcyjnych-ładownie i wyposażenie

Serwis-baterii trakcyjnych

Zasilacze Przemysłowe-Elmech

ENERGIA ODNAWIALNA-FOTOVOLTAIKA
Słowa kluczowe
baterie trakcyjne do wózków i podnośników Tarnowskie Góry, akumulatory rozruchowe do samochodów Tarnowskie Góry, sprzedaż akumulatorów Tarnowskie Góry, sprzedaż baterii Tarnowskie Góry, urządzenia prostownicze i zasilające Tarnowskie Góry, baterie specjalne Tarnowskie Góry, baterie stacjonarne kwasowe i zasadowe Tarnowskie Góry, układy baterii UPS Tarnowskie Góry, diagnostykę układów zasilania i pomiary Tarnowskie Góry, profesjonalny serwis baterii Tarnowskie Góry,
UL. RÓWNOLEGŁA 1, 42-600 TARNOWSKIE GÓRY
województwo Śląskie
tel: 32 285 40 63
fax: 32 285 40 63
strona www: www.amperbaterie.pl
Imię, nazwisko:
Adres email:*
Nr telefonu:
Wiadomość:*
BiznesCenter.com.pl - Twoja firma w Internecie       strona główna | dodaj firmę | kontakt | logowanie | regulamin | mapa serwisu