WBH S.C Pietraszek
Budownictwo » Farby i lakiery
Przemysł i energetyka » Artykuły metalowe
Przemysł i energetyka » Szkło budowlane
Opis firmy
Firma została założona w 1943 roku przez Annę Pietraszek jako sklep wielobranżowy w zakresie artykułów przemysłowych . Przechodząc szereg modyfikacji w roku 1980 przejęta została przez Henryka i Władysławę Pietraszek i od 1982 roku zaczęła się specjalizować w kierunku farby , lakiery , kleje , narzędzia malarskie itp. W procesie ewolucyjnym w roku 1990 przekształcono Firmę w spółkę cywilną której właścicielami byli ; małżonkowie Henryk i Władysława Pietraszek oraz ich córka Bogusława Pietraszek . W chwili obecne j współwłaścicielami są Henryk Pietraszek i Bogusława Pietraszek. Od tego też roku zostaliśmy oficjalnymi dystrybutorami produktów Firm ; ICI Pilawa , TBD Dębica , F.F.i L. Śnieżka , Zakłady Chemiczne Hajduki , Polifarb Cieszyn - Wrocław , Lakma , Flugger , KAEM Poznań oraz inne pomniejsze . Aktualnie współpracujemy również z hurtowniami ZINO i ZACISZE .

Głównym profilem jest sprzedaż detaliczna oraz hurtowa która jest ukierunkowana na rynek wykonawczy. Zapewniamy fachowość obsługi , pełną informację o produkcie i technologii jego użytkowania , dysponujemy literaturą fachową dostarczaną bezpośrednio przez Producenta wyrobu . Poza sprzedażą produktów chemii budowlanej rozszerzamy asortyment towarów w zakresie narzędzi i artykułów metalowych związanych z profilem naszej sprzedaży. Proponujemy również mieszanie farb / 6 tys. odcieni/ na wybrane kolory przez Klienta w zakresie farb ściennych , fasadowych , do metalu i drewna , lakierobejc na bazie produktów duńskiej Firmy Flugger .
Naszym głównym dostawcą jest Firma ICI Polska Oddział w Pilawie mający w swojej ofercie produkty takich Marek jak ; Dulux , Pillak , Hammerite .

W ramach możliwości realizujemy również nietypowe zamówienia. Zapraszamy do współpracy Firmy wykonawcze i Klientów indywidualnych zapewniając im produkt wysokiej jakości oraz fachową obsługę.
Słowa kluczowe
artykuły gospodarcze, artykuły metalowe, artykuły budowlane, artykuły szklane, drut spawalniczy, dekoral, brzeszczot, farby do wnętrz, farby do ścian, farby emulsyjne, klucze francuskie, klucze płaskie, kotwy rozporowe, systemy mocowań, sklep przemysłowy,
ul. Bazarowa paw. 11, 05-400 Otwock
województwo Mazowieckie
tel: 22 779 22 75
fax: 22 779 22 75
strona www: www.wbhpietraszek.pl
Imię, nazwisko:
Adres email:*
Nr telefonu:
Wiadomość:*
BiznesCenter.com.pl - Twoja firma w Internecie       strona główna | dodaj firmę | kontakt | logowanie | regulamin | mapa serwisu