GEO-HSK Hanna Surowiec-Kałuża
Przemysł i energetyka » Budowlane inwestycje
Budownictwo » Geodezja
Opis firmy
Szanowni Klienci,

Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako nowczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą. Nowy system zarządzania treścią pozwoli na regularne aktualizacje naszego serwisu. W dziale Aktualności znajdziecie więc Państwo najnowsze informacje na tematy związane z pracami inżynieryjnymi.

Nasze biuro założone zostało w 1997 roku jako małe biuro geodezyjne obsługujące początkowo klientów indywidualnych (głównie os. fizyczne) z województwa zachodniopomorskiego. Głównym profilem działalności firmy były i są do dnia dzisiejszego usługi geodezyjne.
Z biegiem czasu, liczba obsługiwanych podmiotów znacznie się zwiększyła, co zaowocowało rozszerzeniem wachlarza usług poza najprostszymi tyczeniami geodezyjnymi. Zmienił się również zakres działalności biura na kompleksową obsługę zarówno osób fizycznych jak i firm: poczynając od mikro, poprzez małe i średnie, na kilku dużych przedsiębiorstwach kończąc.Ofertę naszego biura adresujemy do osób i instytucji, które stykają się w życiu codziennym lub w działalności firmowej z potrzebą przygotowania szeroko rozumianej dokumentacji geodezyjnej.

Od początku funkcjonowania na rynku stale zwiększamy nasze doświadczenie i poszerzamy zakres świadczonych usług. Ich pełna lista znajduje się w dziale Zakres usług. Realizacja zleceń w naszej braży wymaga stałego kontaktu z klientem i szybkiej reakcji na Państwa potrzeby. Te dwie zasady, z wielu realizowanych przez nas w ramach wdrożonej filozofii CRM, skutkują określonym zakresem terytorialnym naszego działania i czasem reakcji na zgłaszane potrzeby. Szczegóły przedstawiamy w dziale Terytorium działania.

Rzetelnośc realizacji zleceń i ciągłe inwestycje w najnowocześniejszy sprzęt do pomiarów geodezyjnych sprawiły, że zaufało nam już ponad 500 klientów. Potwierdzenie tego zaufania wyrażone przez wybranych klientów znajdziecie Państwo w dziale Referencje

Zaufanie naszych dotychczasowych klientów oraz firm współpracujących z nami owocuje nowymi zleceniami "z polecenia". Nie ustajemy jednak w pozyskiwaniu nowych klientów i kooperentów. W dziale Firmy współpracujace zapraszamy do zapoznania się z listą zaufanych partnerów, z którymi z sukcesem zrealizowaliśmy dotychczas wiele zleceń.

W każdej chwili pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 604 64 00 65. Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do zadawania pytań i pozostawiania swoich kontaktów w dziale Formularz kontaktowy.

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt on-line, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy możliwie jak najszybciej.
Słowa kluczowe
Geodezja Szczecin, GEO-HSK Hanna Surowiec-Kałuża, Szczecin realizacja zleceń, biuro geodezyjne, usługi geodezyjne, geodezja, plany, mapy, zachodniopomorskie, geodezja zachodniopomorskie, usługi geodezyjne, zachodniopomorska geodezyjna, geodeta zachodniopomorskie, szeroki zakres usług geodezyjnych‎ zachodniopomorskie, kompleksowe prace geodezyjne zachodniopomorskie,
ul. Żołędziowa 4 a, 70-766 Szczecin
województwo Zachodniopomorskie
tel: 604 640 065
strona www: www.geo-hsk.pl
Imię, nazwisko:
Adres email:*
Nr telefonu:
Wiadomość:*
BiznesCenter.com.pl - Twoja firma w Internecie       strona główna | dodaj firmę | kontakt | logowanie | regulamin | mapa serwisu